měn:
 
Prodám Pánské a Dámské boty, oblečení online & in-Store

Jak nakupovat

Dobrý den, přijímáme vratky do 15 dnů od obdržení. Nemůžeme však přijmout vrácení nepoškozených předmětů, které jsou v původním stavu, nebyly opotřebovány, manipulovány nebo omyty, se všemi značkami připojenými. Zboží musí být vráceno v jedné zásilce. Vyhrazujeme si právo odmítnout více výnosů v různých časech objednávky.

Zpět

Vaše uspokojení je to, co hledáme. Nabízíme Vám kompletní politiku návratu. Než budete chtít zboží vrátit, nejprve nás kontaktujte, abyste diskutovali o problému, který máte. Kupující je zodpovědný za náklady na dopravu vrácené položky a 15% manipulační poplatek bude odečten od částky vrácení peněz, proto nás prosím kontaktujte, pokud máte jakékoliv dotazy a obavy před odesláním objednávky , Náhrada bude přiřazena k účtu kreditní karty do 25-30 dnů od obdržení výkazů.

Pro výměnu nezapomeňte zapsat ORDER NO. a důvod vrácení obalu. Položky můžete vrátit do 10 dnů od okamžiku, kdy obdržíte produkty, a předtím nám prosím zašlete e-mail, abychom získali návratovou adresu. Musí být vráceny s jejich originálním obalem a rádi Vám vrátíme nebo vyměníme.

Pravidlo

1.Prosím, kontaktujte nás, abychom nejdříve vysvětlili důvod vrácení a dostali povolení k vrácení a vrácení.

2.Při vrácení zboží pečlivě zabalte obal, protože škody / ztráty zboží během přepravy na nás jsou vystaveny riziku zákazníka. Do výpisu uveďte prosím následující údaje: Kód produktu / název produktu, název, adresa, název plavidla, adresa, číslo objednávky a podrobný důvod návratu.

3.Všechny výnosy se doporučují posílat prostřednictvím sledovatelného nosiče. Náš obchod není zodpovědný za neviditelné balíky, pokud jsou odesílány prostřednictvím nedostupného nosiče. Vrácení musí být odesláno předplacené. Neakceptujeme dodávky od společnosti C.O.D.

Poté, co obdržíme váš vrácený balík, budeme vás upozorňovat na váš vrácený balíček. A pak budete muset položit další objednávku na položku, kterou chcete obchodovat proti. Upozorňujeme, že poškozené nebo vadné výrobky mohou být vráceny k výměně. Pošlete nám nejdříve, protože výpisy bez zpětného povolení od nás nebudou akceptovány nebo nebudete moci získat zpětnou adresu. Všechny položky nelze vyměnit za výměnu za stejnou cenu.

Zrušení

Chcete-li objednávku zrušit, pošlete nám prosím na e-mailovou adresu naší služby do 8 hodin po objednání. Možná vám ale budeme muset účtovat malý manipulační poplatek, pokud nemůžete nabídnout vhodné důvody pro zrušení. Nebojte se! Dokonce i po 8 hodinách naše přívětivé zákaznické služby udělají vše, co je v našich silách, abychom zabránili zpracovávání a / nebo dodání zásilek, ale není zaručeno, že jej budeme moci zrušit čas.

Poznámka:

Náklady na dopravu se nevrací. 15% manipulačních poplatků bude odečteno z náhrady. Návrat může trvat jeden až dva týdny na zpracování a nejméně jeden měsíc, než se váš kredit zobrazí na vašem účtu.

zpět
Copyright © www.ob-projekt.cz Powered by Levné oblečení pro ženy online, boty výprodej Outlet 2018

Ob-projekt.cz

Prodám Pánské a Dámské boty, oblečení online & in-Store
má obrovskou škálu džíny, trička, šaty, košile, šortky, topy & mnohem více od velkých mezinárodních & místní značky jsou k dispozici on-line a in-Store.